...

ul. Lipowa 28, 55-002 Gajków

+48 781 534 781

biuro@konteneryrafi.pl

O nas

O FIRMIE

Kilka słów o nas…

Firma RAFI jest od 15 lat na rynku. Oferujemy usługi z zakresu wywozu gruzu, odpadów pobudowlanych, poremontowych, odpadów wielkogabarytowych oraz odpadów zielonych.

Oferujemy Państwu pełen przekrój wielkości kontenerów od 2,5 m3 do 7 m3 – tym samym jesteśmy w stanie dopasować się idealnie do potrzeb naszych klientów.

Istniejemy na rynku wrocławskim od wielu lat i przez ten czas zaufało nam wielu klientów indywidualnych jak i firm budowlanych z którymi współpracujemy przy kolejnych inwestycjach – więcej w zakładce referencje.

Posiadamy odpowiednie kontenery i samochody do wywozu odpadów. Podstawiamy kontenery pod wskazany adres na czas remontu oraz budowy, opróżniając je regularnie. Klienci mogą mieć pewność, że wywóz odpadów jest dokonywany zgodnie z przepisami, posiadamy na tę działalność stosowne zezwolenia więcej w zakładce zezwolenia. Gruz i odpady są przewożone na legalne wysypiska. Ochrona środowiska naturalnego należy bowiem do naszych priorytetów.

Działamy sprawnie i profesjonalnie, mając do dyspozycji flotę pojazdów marki Mercedes, Man, Scania, Iveco oraz rzetelnych i doświadczonych pracowników, którzy na zlecenie również załadują gruz i inne odpady.

Solidnie realizujemy wymagania klientów, dążąc do najwyższych standardów w naszej branży.

Klienci mogą nam zaufać, wszystkie zlecenia na wywóz odpadów wykonujemy terminowo i po konkurencyjnych cenach. Polecamy swoje usługi, mając pewność, że klienci będą zadowoleni ze współpracy.

Zlecenia przyjmujemy drogą telefoniczną bądź mailową. 

O FIRMIE

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

O FIRMIE

Nasza firma w liczbach

Lat na rynku

Zrealizowanych projektów

Zadowolonych klientów

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.